Pomoc drogowa i holowanie w Zielonej Górze i województwie lubuskim.


Na drodze może dojść do wielu niespodziewanych i zaskakujących sytuacji dlatego warto mieć przy sobie nasz numer telefonu (Tel: 691-717-313 ) ponieważ jesteśmy jedną z najsprawniej działających firm oferujących pomoc drogową oraz usługi holownicze w Zielonej Górze oraz województwie lubuskim.


Wypadek? Kolizja?

Miałeś wypadek i auto nie nadaje się do jazdy? Lub kolizję i nie chcesz ryzykować jazdy niesprawnym autem? Zadzwoń po naszą lawetę i zobacz jak błyskawicznie reagujemy na wezwanie o każdej porze dnia lub nocy. Sprawnie rozwiązujemy problemy kierowców na drogach. Jeżeli sprawcą kolizji lub wypadku była osoba trzecia to holowanie możemy rozliczyć w systemie bezgotówkowym z polisy OC sprawcy. Wtedy wystarczy tylko wypełnić dokument cedujący odszkodowanie za holowanie. W praktyce nie muszą Państwo płacić za holowanie uszkodzonego pojazdu. Współpacujemy także z najsolidniejszymi warsztatami zajmującymi się naprawami powypadkowymi, których pracownicy zlikwidują szkodę na Państwa pojeździe w systemie bezgotówkowym, rozliczając się bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową..

Awaria na drodze? Brak paliwa? Auto nie chce odpalic?

W ramach pomocy drogowej wykonujemy także takie usługi jak: drobne naprawy na miejscu awarii, wyciąganie pojazdów z rowu, błota czy śniegu, wymiana uszkodzonego koła, odpalanie pojazdu i naładowania akumulatora oraz dowóz paliwa, itp... Nasi pracownicy to osoby bardzo doświadczone o wysokiej kulturze osobistej.


Pomoc drogowa oraz holowanie pojazdów są dostępne przez 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy.